Zakład produkcyjny

Zajmujemy się produkcją komponentów i układów z kompozytów już od 1972 roku. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Rozwiązania na wszystkich etapach dostarczane są z jednego źródła – począwszy od opracowania koncepcji i projektowanie aż do montażu gotowego komponentu. Dzięki temu oferujemy najwyższą jakość i niezawodność.

Nasze zakłady produkcyjne w Szwajcarii i Polsce pozwalają naszym klientom uzyskać tak ważną na rynku szybkość realizacji zamówień, sprawdzoną jakość i doskonałą relację kosztów w stosunku do korzyści.
Faserplast jest firmą prywatną, zarządzaną przez właścicieli, której celem jest nawiązanie długoterminowej współpracy z klientem w duchu partnerstwa.

Faserplast – produkcja jest naszą pasją już od 40 lat

140x90-firma.60b Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się wyłącznie materiałami z tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym. Fascynacja materiałami kompozytowymi widoczna jest dziś w architekturze, inżynierii i budowie lekkich konstrukcji. Tworzenie takich obiektów jest możliwe dzięki wyjątkowym właściwościom kompozytu, który daje twórcom ogromną wolność podczas kreowania nowych rozwiązań.

Współpraca z klientem – Nie spoczniemy, dopóki nasz klient nie będzie zadowolony

140x90-qualitaetsmanagement.60b Oferujemy naszym klientom solidną wiedzę specjalistyczną oraz służymy im radą i praktycznym wsparciem podczas realizacji projektów.

Elastyczność – Zapewniamy wsparcie, tam gdzie jest potrzebne

140x90-kreis_leistungen.60bZachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia już przy tworzeniu wstępnej koncepcji. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach rozwoju produktu, począwszy od opracowania koncepcji i projektowania, poprzez wdrożenie aż do uruchomienia produkcji seryjnej.

Nasi Klienci